Luther seria 2

Streszczenie

Drugi sezon mrocznego, trzymającego w napięciu i nadzwyczaj realistycznego serialu uznanego za jedną z najlepszych produkcji kryminalnych ostatnich lat. W roli głównej - hipnotyzujący Idris Elba, zdobywca Złotego Globu, nominowany do Emmy i Satelity (“Prawo ulicy”, “Prometeusz”).
Po dramatycznych przejściach detektyw John Luther powraca do służby w londyńskiej policji, w nowo powołanej jednostce odpowiedzialnej za najtrudniejsze sprawy i seryjne zbrodnie. Bezkompromisowy policjant często przekracza cienką granicę oddzielającą prawo od bezprawia, dobro od zła. Dla niego każda sprawa to twarda psychologiczna gra o wszystko. Przyjdzie mu się zmierzyć z psychopatycznymi mordercami, bezwzględną mafią porno, nieuchwytnym przestępcą, dla którego o życiu może zadecydować jeden rzut kostką… Podejmuje także niebezpieczną próbę wyrwania ze świata prostytucji nastoletniej córki znajomych, Jenny. Jednocześnie mroczna strona jego duszy nie daje o sobie zapomnieć - John Luther nie może uciec przed demonami przeszłości…
Nieprzewidywalny bohater, świetne dialogi, niebanalne przypadki i mroczna strona Londynu – to wszystko sprawia, że “Luther” hipnotyzuje widza do ostatnich ujęć. Tak mocnego thrillera kryminalnego nie było od lat.Copyright © 2018 Best Film CO. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PROJEKT GRAFICZNY WEBSCY.COM