OTO MY

Recenzje

Taste of Cinema / David House
"Podnosząca na duchu opowieść o ojcowskiej miłości, której nie można przegapić."
"Wszystkie kreacje aktorskie są znakomite, a w szczególności dotyczy to odtwórców głównych ról, czyli Shaia Avivi oraz Noama Imbera w rolach ojca i syna. Przez pierwszych kilka minut zastanawiałem się, czy oglądam film dokumentalny, ponieważ Noam tak przekonująco wcielił się w rolę autystycznego chłopca."
"Oto my to film opowiadający o rodzicielskiej miłości, o zmianie i o rozłące, o tym, żeby czasem odpuścić i iść dalej. To piękny film. Ten film nie tylko stanowi świetną rozrywkę i 94 minut seansu mija niepostrzeżenie, lecz także porusza widzów. "

THAT SHELF / Michael McNeely
"Oto my pokazuje w żywy i emocjonalny sposób, jak trudno jest radzić sobie ze zmianą – nawet jeśli nie cierpi się na autyzm."
"Film ten należy polecić również ze względu na to, że stawia trudne pytania zarówno postaciom jak i widzom. Na pytania te nie ma łatwych i gotowych odpowiedzi. Stanowi to mocną stronę tej produkcji, która nie powiela stylistyki znanej z popularnych nie tak dawno filmów prezentujących niepełnosprawność jako nieszczęście."

SCREEN DAILY / Wendy Ide
"Najważniejszym elementem filmu są dwie sugestywne kreacje aktorskie.
"Avivi jest znakomity jako Aharon. Pod powierzchnią niczym niezmąconego spokoju skrywa ciągły stan podwyższonej gotowości."
"Dzięki licznym wymownym szczegółom, subtelnemu scenariuszowi oraz muzyce, która płynnie łączy ze sobą sceny przy użyciu przepełnionej smutkiem wiolonczeli i gitary, zaczynamy rozumieć, jaka jest prawda o tej relacji: Aharon potrzebuje swojego syna równie bardzo, a może nawet bardziej, niż Uri potrzebuje jego."Copyright © 2023 Best Film CO. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PROJEKT GRAFICZNY WEBSCY.COM