Animal

Recenzje

ORGANICZNI.EU / Joanna Baranowska
„Animal” powinni zobaczyć wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli. Tak jak wierzę, że młode pokolenie ma w sobie pokłady nadziei i energii do działania, tak widzę, że dorosłym przydałaby się lekcja pokory i nauki słuchania młodych.

Film dobitnie pokazuje skalę zniszczeń przyrody, których człowiek jest sprawcą. Obrazuje, jak nauczyliśmy się oszukiwać samych siebie, aby dopuszczać cierpienie zwierząt. A także je zadawać. Młodzi bohaterowie znajdują wskazówki, jak człowiek może koegzystować z przyrodą. Czy dorośli znajdą w sobie otwartość na wysłuchanie nastoletnich aktywistów?

Gdański Ogród Zoologiczny
Film jest przepiękny, poruszający, dający do myślenia, skłaniający do refleksji i w stanowczy, ale ciepły sposób zachęcający by każdy zaczął działać na rzecz ochrony bioróżnorodności.

UPCOMING / 4/5
Ten film jest listem miłosnym do pasji i empatii pokolenia Z. Bella i Vipulan mają ważne spostrzeżenia, a także elokwencję, aby je wyrazić.

"Animal" to film optymistyczny, który daje widzom szansę zobaczenia, co można osiągnąć, gdy ludzie zjednoczą się w swoich celach, by ratować planetę.

Miejmy nadzieję, że ten film znajdzie szerokie grono odbiorców, którzy dostrzegą status człowieka na naszej planecie i zobaczą, jak ważna jest integracja z naszym środowiskiem naturalnym.Copyright © 2022 Best Film CO. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PROJEKT GRAFICZNY WEBSCY.COM