Najbardziej samotny chłopak na świecie

Recenzje

TYLKO HORRORY

* "Zdecydowanie warto udać się na ten tytuł do kina, jeśli jest się fanem luźnych horrorów komediowych."

* "Czy warto iść na niego do kina? Jeśli chcecie wybrać się ze znajomymi na miły wypad do kina, a jesteście fanami horrorów komediowych i zombie, to jak najbardziej."

KOŃ MOVIE

* "Ten film jest JAKIŚ. To nie jest kolejna typowa teenage drama osadzona w klimacie horroru komediowego, obok ktorej można przejść obojętnie. Świadczą o tym środki, których niemal bezczelnie używają twórcy - konsekwentne dekoracje, specyficzna charakteryzacja i absurdalny klimat. To zderzenie estetyki rodem z Wesołych lat 70. i gotyckich produkcji prosto od Tima Burtona, wymieszanych ze szczyptą klasyki zombie, skeczy Monty Pythona i body horroru od Cronenberga."

* "„Najbardziej samotny chłopak na świecie” prezentuje typowo brytyjski humor, który graniczy z dobrym smakiem, bawi się konwencją i jest przy tym laurką dla popkultury lat 80. (chyba nie widziałem w historii większego hołdu dla „Alfa”), a także mruga do widza nawiązaniami do zaskakującej klasyki, ze „Szczękami”, „Pogromcami duchów” na czele. "

FILMY, KTÓRE RYJĄ BANIĘ ZBYT MOCNO

* "Jeśli lubicie kino dziwaczne, stojące na uboczu głównego nurtu, przykrywające niedostatki budżetowe pomysłowością to będziecie się dobrze bawić. "

Meagan Navarro / Bloody Disgusting

* "To prosta i czarująca historia, która wykorzystując formułę sitcomu w satyryczny sposób przedstawia patchworkową rodzinę oraz daje głównemu bohaterowi szansę na rozwój poprzez eskapizm. Ta urocza komedia o zombie to świetny sposób na podejście do trudnego tematu śmierci."

Tom Cassidy / Common Sense Media

* "Reżyser Martin Owen prowadzi opowieść pewnie i z urokiem. To szalona historia, która nawiązuje do klasycznych horrorów, ale tworzy też swój własny osobliwy świat. "

Preston Barta / Fresh Fiction

* "Ten film jest jak cudowny Frankenstein złożony z filmów i seriali z lat osiemdziesiątych, okraszony ekscytującym sposobem filmowania i powalającą scenografią."

Fred Topel / United Press International

* "Horror w stylu komediowym. Jest w nim gore i przemoc dla miłośników horroru, ale także surrealistyczny urok."

Daniel M. Kimmel / North Shore Movies

* "„Najbardziej samotny chłopak na świecie” to prawdopodobnie najzabawniejszy film o zombie od czasów „Fido”. Jeśli nie jesteś fanem gatunku, być może nie skradnie twojego serca, ale warto ten film obejrzeć dla niezwykle utalentowanego młodego odtwórcy głównej roli."Copyright © 2024 Best Film CO. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PROJEKT GRAFICZNY WEBSCY.COM