Teletubbies. Zabawy z Teletubisiami

Streszczenie

Jak rozbudzić w małym dziecku zainteresowanie muzyką, tańcem, kreatywnymi zabawami plastycznymi i nie tylko? Pomogą w tym znane i uwielbiane przez maluchy Teletubisie! Podwójna dawka przygód ulubieńców małych dzieci w dwóch odcinkach: „Jeszcze, jeszcze“ i „Niegrzeczny Noo, Noo“ zapewni mnóstwo mądrej i rozwijającej zabawy Waszym pociechom.
Poznają one ulubiony taniec Dipsy „Jeszcze, jeszcze!“, zobaczą jak dzieci lepią z plasteliny i karmią owieczki. I jak Teletubisie rozwiążą problem czy lepiej bawić się w domu czy na dworze.
To może nieco dziwne, ale większość małych dzieci uwielbia odkurzacze… Teletubisie też przyjaźnią się z oswojonym sprzętem domowym, któremu na imię Noo-Noo. A że Teletubisie robią sporo bałaganu ktoś musi się tym zająć... Ale Noo-Noo też nie zawsze bywa grzeczny.
Teletubisie na szczęście zawsze znajdą rozwiązanie każdego problemu – na swój przyjacielski sposób, jakże prosty i pouczający dla najmłodszych widzów.Copyright © 2021 Best Film CO. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PROJEKT GRAFICZNY WEBSCY.COM