Życie (4xDVD)

Streszczenie

David Attenborough przedstawia widzom niezwykłą opowieść o życiu na Ziemi w kolejnej przyrodniczej serii BBC. Cztery lata wytężonej pracy, trzy tysiące dni zdjęciowych na wszystkich kontynentach w najprzeróżniejszych warunkach zaowocowały dziesięcioodcinkowym serialem, który zmienia dotychczasowe oblicze filmu przyrodniczego.

Seria odkrywa oszałamiającą różnorodność życia na Ziemi. Dzięki nowoczesnym technikom stało się możliwe sfilmowanie po raz pierwszy wielu elektryzujących i niezwykłych sytuacji z życia zwierząt. W 130 historiach opowiedzianych przez Davida Attenborough zawarto mnóstwo niepowtarzalnych, ekscytujących i pięknych sekwencji: ryby podrywające się do lotu w ucieczce przed drapieżnikami, ptaki tańczące na wodzie w godowym spektaklu, muchy biorące udział w hipnotyzującym konkursie pompowania gałek ocznych.

Seria BBC "Życie" ukazuje niezwykły wachlarz widowiskowych i zaskakujących sposobów na przetrwanie, jakie w świecie zwierząt i roślin wymusiła ewolucja.Copyright © 2024 Best Film CO. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PROJEKT GRAFICZNY WEBSCY.COM