Klątwa młodości

Streszczenie

Jest rok 1665. W Anglii wielka zaraza zbiera śmiertelne żniwo, a ludzi ogarnia panika i rozpacz. Grace Haverstock to młoda wdowa, której mąż niedawno popełnił samobójstwo. Kiedy kobietą zaczyna się interesować właściciel ziemski Pendelton, ta szybko gasi jego zapał.
W zemście Pendelton niesłusznie oskarża ją o czary. Grace zostaje wtrącona do więzienia za przestępstwo, którego nie popełniła. Czeka ją seria niewyobrażalnych tortur oraz brutalnych i pozbawionych logiki „prób”. Udręczona przez ludzi i nawiedzającego ją demona Grace zrobi wszystko, by oczyścić się z zarzutów.
„Klątwa młodości” to oparta na prawdziwych wydarzeniach, mocna i przerażająca opowieść o kobiecie, która staje się ofiarą polowania na czarownice. To doskonałe połączenie „Dziecka Rosemary”, „Pasji” i „Egzorcysty”.

Strona filmu: https://www.youtube.com/watch?v=n3C28jRFm9I

„Klątwa młodości” to nowy projekt filmowy wielokrotnie nagradzanego scenarzysty i reżysera Neila Marshalla stworzony wspólnie z Charlotte Kirk. Dla Marshalla to powrót do horroru, czyli gatunku, który przyniósł mu rozgłos dzięki kultowemu już filmowi „Dog Soldiers” oraz dzięki „Zejściu”, które było ogromnym sukcesem zarówno komercyjnym jak i wśród krytyków. „Zejście” uważa się za jeden z najlepszych horrorów w historii. „Klątwa młodości” kontynuuje ten trend.

Nagrody:
Najlepszy Horror - Hot Springs International Horror Film Festival (2020)
Najlepszy Horror - Lonely Wolf: London International Film Festival (2020)
Najlepszy Film - New York City Horror Film Festival (2020)Copyright © 2024 Best Film CO. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PROJEKT GRAFICZNY WEBSCY.COM